Diğer Hesaplara Müdahale

diger-hesaplara-mudahale

Sosyal paylaşım siteleri arasında yaygınlaşmış olan sistemler dahilinde artık bazı paylaşım siteleri başka hesaplara da müdahale edebileceği hakkının olduğunu iddia etmeye başlamıştır. Bu açılımda göreceğimiz gibi aslında her konuda olduğu gibi burada da hukuki işlemlerin ortaya çıktığını ve onlardan yardım alabileceğinizi göstermektedir. Her zaman olduğu gibi bu konuda da ilk olarak başvurabileceğiniz bir yer olarak bizim kurumumuz her daim yanınızda olmaya ve istediğiniz desteği vermeye hazırdır. Diğer Hesaplara Müdahale sistemine dahil olarak hukuki işlemlerin yürütülmesi kategorisinde de bu konudaki gelişmeleri ilerletebileceğini ve her türlü hakkınızı korumanız konusunda desteğini de verecektir.

Zaten bu kapsamda sürekli olarak uzmanlardan da destek almanın son derece faydalı olduğu profesyonel destekçiler tarafından da söylenmektedir. Bunun için de en doğru adreslerden biri olarak bizi tercih etmeniz karşılığında en uzman kadro ile çalışma fırsatını da elde edebilirsiniz. Diğer Hesaplara Müdahale dediğimizde ilk olarak aklımıza gelecek olan şart ise başka kişiler ile paylaşmak istediğiniz konuları facebook kuralları dahilinde artık izin almadan da aktif olarak başka uygulamalar ile birleştirilebilecek ve her çeşit uygulama ile senkronize etme olasılığına sahip olunabileceğidir. Bunun için de her seferinde ekstra izin almasına da gerek kalmadan paylaşımda bulunabileceği anlamına geldiği için aslında bu konuda her zaman tarafımızdan bir uzman desteği almanız gerektiği de hatırlatılanlar arasında sayılmaktadır.

PRESTİGE MANİA HAKKINDA

Prestige Mania Bilişim Hizmetleri, zorluklarla kazanılan itibarın kolayca kaybedildiği bir zamanda, online tüm mecralardaki prestijinizi sürekli ve kalıcı olarak korumak hedefiyle yola çıkan ve bu alandaki 11 yıllık teknik tecrübesi ile hizmet vermeye devam eden, Av. Serdar Han TOPO denetiminde Topo Hukuk Bürosu’ndan gücünü alan bir kuruluştur.

SOSYAL MEDYADA BİZ

İLETİŞİM

Adres: Mecidiyeköy yolu cad. İzmen Sitesi B-2 Blok No:2 Kat:1 D:66 Şişli/İstanbul (Mecidiyeköy Metrobüs Durağı Yanı)
Tel: +90 (212) 909 36 98
Whatsapp: +90 (543) 350 68 13
E-mail: info@prestigemania.com.tr