Diğer İçeriklere Müdahale

diger-iceriklere-mudahale

İnternet çapında gerçekleştirilen her türlü ilerleme, yenilik, güncelleme, kampanyalar gibi her türlü fırsatta kişisel haklara ve özgürlüklere önem verilmesi zorunludur. Buradan yola çıkarsak siteler, paylaşım platformları, banka siteleri, oyun alanları gibi her türlü alanlarda gerekli olan tüm içeriklere ulaşım imkanı sağlanan yerlerde resmi olarak ifadelerin bulunması ve kişisel paylaşımların izinsiz yayınlanması yasaktır. Buna ek olarak her kişinin paylaşım yaptığı özel haberlerin de hakları yapan kişilere aittir ve izinsiz kullanılması yine yasaktır.

Bu konuda ilerlemelere bakıldığında ise her ne sebeple olursa içeriklerinin olumsuz ve kişi özgürlüklerine engelleyici bir durum taşıdığı tespit edilirse Diğer İçeriklere Müdahale konusunun kapsamına girer ve bu açıdan da bakılırsa her türlü site üzerinde bulunan içeriklerin de bir sorumluluğu olduğunu söyleyebiliriz. Yani herhangi bir kural ihlali yapıldığı süre içinde mahkemelere başvuru yaparak ihlal kuralları dahilinde ceza alınması da sağlanabilir ve bu konuda da yine avukatlarımızdan ve yetkililerimizden yararlanabilme imkanınız bulunmaktadır. Telif hakkının bulunduğu tüm içeriklere bağlı olarak da içeriklerin kontrol edilmesi de son derece önemlidir ve bu konuda da yardım alınması son derece önemlidir. İlk olarak baktığımız zaman bu konuda gelişmelerin de desteklenmesi de son derece öneme sahip olmaktadır. İzin olmadan her türlü belli bir kişiye veya kuruma ait paylaşımların yapılması Diğer İçeriklere Müdahale kapsamına girmektedir.

PRESTİGE MANİA HAKKINDA

Prestige Mania Bilişim Hizmetleri, zorluklarla kazanılan itibarın kolayca kaybedildiği bir zamanda, online tüm mecralardaki prestijinizi sürekli ve kalıcı olarak korumak hedefiyle yola çıkan ve bu alandaki 11 yıllık teknik tecrübesi ile hizmet vermeye devam eden, Av. Serdar Han TOPO denetiminde Topo Hukuk Bürosu’ndan gücünü alan bir kuruluştur.

SOSYAL MEDYADA BİZ

İLETİŞİM

Adres: Mecidiyeköy yolu cad. İzmen Sitesi B-2 Blok No:2 Kat:1 D:66 Şişli/İstanbul (Mecidiyeköy Metrobüs Durağı Yanı)
Tel: +90 (212) 909 36 98
Whatsapp: +90 (543) 350 68 13
E-mail: info@prestigemania.com.tr