Hakkımızda

Prestige Mania Bilişim Hizmetleri, Maslak Nurol Plaza’da kurulu, başta yurtiçi olmak üzere tüm dünya ülkelerinde bilişim hizmeti veren; markanızın online yönetiminden, şahsınıza ait olumsuz içeriklerine kadar internet üzerinden kaldırıp yerine olumlu içerik yayımlama işlemini sağlayan, Türkiye’de ilk ve tek olarak uygulanan “sürekli tarama ve anında tespit” sistemine sahip olan online mecralardaki itibarınızı efektif ve dinamik çalışma prensibi ile koruyan bir bilişim hizmeti kuruluşudur. 

 

Prestige Mania Bilişim Hizmetleri, gerekli yasal başvuruları titizlikle yürüten uzman bilişim avukatı kadrosu ile online itibarınızın hızını bir adım daha öne taşır. 11 yıllık bilişim tecrübesi şahsınız ya da markanıza ait yayınlanan olumsuz içeriklere anında müdahale edebilen alanında uzman bilişim ekibi ile hizmet vermektedir.

 

Tüm bu hizmetleri bünyesinde bulunduğu Topo Hukuk Bürosu’ndan güç alarak gerçekleştiren Prestige Mania, sizlere daha iyi hizmet vermek için kendisini sürekli geliştirmektedir.

 

PRESTİGE MANİA HAKKINDA

Prestige Mania Bilişim Hizmetleri, zorluklarla kazanılan itibarın kolayca kaybedildiği bir zamanda, online tüm mecralardaki prestijinizi sürekli ve kalıcı olarak korumak hedefiyle yola çıkan ve bu alandaki 11 yıllık teknik tecrübesi ile hizmet vermeye devam eden, Av. Serdar Han TOPO denetiminde Topo Hukuk Bürosu’ndan gücünü alan bir kuruluştur.

SOSYAL MEDYADA BİZ

İLETİŞİM

Adres: Mecidiyeköy yolu cad. İzmen Sitesi B-2 Blok No:2 Kat:1 D:66 Şişli/İstanbul (Mecidiyeköy Metrobüs Durağı Yanı)
Tel: +90 (212) 909 36 98
Whatsapp: +90 (543) 350 68 13
E-mail: info@prestigemania.com.tr