İnternetten İçerik Kaldırma

Online mecrada markanız veya şahsınız ile ilgili yayımlanan tüm olumsuz haberleri bilişim hukuku avukatlarımız ve profesyonel teknik ekibimiz aracılığıyla kalıcı olarak kaldırmaktayız.
Video paylaşım sitelerine konulan kişisel veya kurumsal itibarınızı zedeleyici videoları internette daha fazla yayılmadan en hızlı şekilde tespit edip yayınlarına son vermekteyiz.
Google arama motorunun görsellerinde ve diğer web sitelerinde bulunan, kişilik haklarınızı ihlal eden veya marka itibarınızı düşüren olumsuz resimleri tespit edip kalıcı olarak siliyoruz.
Hakaret, iftira gibi karalayıcı içerikler barındıran blogspot siteleri, teknik ekibimiz tarafından tespit edilip bilişim avukatlarımız ile gerekli hukuki başvurular yapılarak yayından kaldırılmaktadır.
WordPress blog ağı kullanılarak hakkınızda yayımlanan özel hayatın gizliliğini ihlal eden veya itibar karalayıcı içerikleri titizlikle tespit edip hukuki yollar aracılığıyla kaldırıyoruz.
Forum ve şikayet sitelerinde bulunan, markanızla ilgili şikayet, iftira ve hakaret boyutuna ulaşan yorumların tespitini yapıp kaldırılması için gerekli yasal müdahalede bulunmaktayız.

PRESTİGE MANİA HAKKINDA

Prestige Mania Bilişim Hizmetleri, zorluklarla kazanılan itibarın kolayca kaybedildiği bir zamanda, online tüm mecralardaki prestijinizi sürekli ve kalıcı olarak korumak hedefiyle yola çıkan ve bu alandaki 11 yıllık teknik tecrübesi ile hizmet vermeye devam eden, Av. Serdar Han TOPO denetiminde Topo Hukuk Bürosu’ndan gücünü alan bir kuruluştur.

SOSYAL MEDYADA BİZ

İLETİŞİM

Adres: Mecidiyeköy yolu cad. İzmen Sitesi B-2 Blok No:2 Kat:1 D:66 Şişli/İstanbul (Mecidiyeköy Metrobüs Durağı Yanı)
Tel: +90 (212) 909 36 98
Whatsapp: +90 (543) 350 68 13
E-mail: info@prestigemania.com.tr