Sahte Twitter Hesabı Kapatma

sahte-twitter-hesabi-kapatma

 

 

 

 

 

 

 

En büyük söz paylaşım için uygun görülen sosyal site twitter olarak kabul görmüş ve her seferinde de artan bir kullanıcı sayısı ile de beğeni toplamaya devam etmektedir. Aslında burada da son derece karşımıza çıkan sahte hesaplardan rahatsız olunabildiğini de söyleyebiliriz. Bu konuda sadece kötü amaçlı paylaşım yapmak için değil aynı zamanda belli kurumlardaki resmi kişileri taklit etme ve eğlence amaçlı da resmi olmayan hesaplar açılabilmektedir. İlk olarak düşündüğümüzde yine bu da kişi hürriyetlerine aykırı bir durum olarak adlandırılmakta ve buna uygun olarak muamele yapılmaktadır.

Bu konuda da dava açabilme hakkını kullanmak isteyenler için ilk olarak başvurabileceğiniz yerlerden biriyiz. En uzman kadromuz ve bilgi altyapımız ile bu konuda da sıkıntı çıkmasına izin vermeden sürekli olarak destekçiniz olmaya hazırız. Sahte Twitter Hesabı Kapatma denildiğinde ilk olarak düşünmeniz gereken durum hukuki süreç olmalıdır. Hatta bunun da peşinden giderek gerekli işlemlerin yapılması için de bizimle çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Buna ek olarak da kişilerin taklidi olan bu sitelerden yanlış bilgi alma gibi tehlikeler ile de karşılaşma ihtimalini ortadan kaldırmış olursunuz. bu kadar büyük bir etkiye sahip olan ve her seferinde de Sahte Twitter Hesabı Kapatma konusunda endişe duymaya son verebilirsiniz. Çünkü en üstün güvenlik ve emniyet sistemleri ile bu konuda yardımcınız olduğumuzu bilmenizi isteriz.

PRESTİGE MANİA HAKKINDA

Prestige Mania Bilişim Hizmetleri, zorluklarla kazanılan itibarın kolayca kaybedildiği bir zamanda, online tüm mecralardaki prestijinizi sürekli ve kalıcı olarak korumak hedefiyle yola çıkan ve bu alandaki 11 yıllık teknik tecrübesi ile hizmet vermeye devam eden, Av. Serdar Han TOPO denetiminde Topo Hukuk Bürosu’ndan gücünü alan bir kuruluştur.

SOSYAL MEDYADA BİZ

İLETİŞİM

Adres: Mecidiyeköy yolu cad. İzmen Sitesi B-2 Blok No:2 Kat:1 D:66 Şişli/İstanbul (Mecidiyeköy Metrobüs Durağı Yanı)
Tel: +90 (212) 909 36 98
Whatsapp: +90 (543) 350 68 13
E-mail: info@prestigemania.com.tr