Sahte Ürün Satışı Engelleme

sahte-urun-satisi-engelleme

 

 

 

 

 

 

 

Son zamanlarda internet üzerinden online olarak da satışlar yapılmaya başladığından beri her kesimden alıcı istedikleri her eşyaya ve malzemeye rahatlıkla ulaşabilmektedir. Aslına baktığımız zaman bu alanlarda sürekli olarak sahte sektörlerin de gün yüzüne çıktıklarını söyleyebiliriz. Bu konuda yardım alınması gerektiği ve gerçekten de en güvenilir sitelerden alışveriş yapılmasının gerekliliği de vurgulananlar arasında sayılmaktadır. Düşündüğümüz zaman son zamanlarda meydana gelen dolandırıcılık haberlerinin arttığını da görebiliriz ve bu konuda da Sahte Ürün Satışı Engelleme için başvuru yaparak işlemleri başlatabilirsiniz. Aslında bu konuda her türlü sektörde de sahte satışların yapılmasının olasılık dahilinde olduğunu da bilmeniz gerekmektedir.

Bunun için de alacağınız ürünlerin satış noktalarını çok doğru yerlerden seçmelisiniz. Bunun için en bilinen sitelerin ve derecelendirme bakımından en yüksek puanı alan kurumları tercih etmeniz gerektiğini söyleyen ekibimiz artık Sahte Ürün Satışı Engelleme durumu ile karşılaşmak istemenize karşı olarak da yardımlarını esirgemeyeceklerini bilmenizi isteriz. Bu konuda ilk olarak yapılan hareketin müşterinin alışveriş geçmişine inilip ince bir araştırma yapıldığını daha sonra ise bu alınan sektörün araştırmasının yapılması gerektiğini söylemek de gerekmektedir. Bu konuda sürekli olarak gelişmelerin de sağlanmasının yardımcısı olarak teknolojik tabanlı desteklerin de alındığını ifade eden çalışanlarımız ve uzmanlarımız aslında her seferinde daha da üst seviyede kontrol ve güvenliğin bu satış faaliyetlerine getirildiğini de aktarmaktadır.

PRESTİGE MANİA HAKKINDA

Prestige Mania Bilişim Hizmetleri, zorluklarla kazanılan itibarın kolayca kaybedildiği bir zamanda, online tüm mecralardaki prestijinizi sürekli ve kalıcı olarak korumak hedefiyle yola çıkan ve bu alandaki 11 yıllık teknik tecrübesi ile hizmet vermeye devam eden, Av. Serdar Han TOPO denetiminde Topo Hukuk Bürosu’ndan gücünü alan bir kuruluştur.

SOSYAL MEDYADA BİZ

İLETİŞİM

Adres: Mecidiyeköy yolu cad. İzmen Sitesi B-2 Blok No:2 Kat:1 D:66 Şişli/İstanbul (Mecidiyeköy Metrobüs Durağı Yanı)
Tel: +90 (212) 909 36 98
Whatsapp: +90 (543) 350 68 13
E-mail: info@prestigemania.com.tr