WordPress Site Kaldırma

wordpress-site-kaldirma

Büyük bir heves ile açılan kişisel siteler grubuna girecek olan WordPress siteler artık son zamanlarda her konuda ve her kişi tarafından açılmaya başlamıştır. Bu kadar artan merak sayesinde hiçbir gerilemeye gerek kalmadan da hem bilgilenmelerden yararlanabilir hem de tüm gelişmeleri takip edebilme fırsatına da sahip olabileceksiniz. Ama zaman içinde içinizdeki istek biterse ve sitenizi ortadan kaldırmak isterseniz sitemiz aracılığıyla uzmanlar ile görüşebilir ve WordPress Site Kaldırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Tabi ki bunu kendiniz de gerçekleştirebilme imkanınız olsa da uzman elinden almış olan bir hizmet ile karşılaştırmaya bile gerek yoktur, çünkü alanının en uzman kadrosu ile çalıştığımızı da söyleyebiliriz ve her seferinde de en son teknolojik yapıları bu sistemler için kullandığımızı da belirtmeliyiz. WordPress Site Kaldırma işlemleri çok basit bir düzeneğe bağlıdır. İlk olarak siteden adınıza açılmış özel admin kısmından giriş yaparak sil butonuna tıklamak ile başlayabilirsiniz. Daha sonrasında ise karşınıza gelecek olan sitenin kaldırılma amaçları gibi sorular ile cevapları verdikten sonra ise işlemlerinizi yarılayabilirsiniz. Tabi ki de bu aşamalar ile hemen siteniz silinmiyor ve sizden bir onay maili onaylamanızı talep ediyor. WordPress olarak adlandırılan resmi site tarafından gönderilen maile cevap vermeniz karşılığında hiçbir sıkıntı çıkmadan da rahatlıkla sitenizi internet üzerinden kaldırabilme hakkına sahip olabilirsiniz. Bu kadar basit görünse de uzmanlarımızdan destek almanız daha sağlıklı bir süreç olacaktır.

PRESTİGE MANİA HAKKINDA

Prestige Mania Bilişim Hizmetleri, zorluklarla kazanılan itibarın kolayca kaybedildiği bir zamanda, online tüm mecralardaki prestijinizi sürekli ve kalıcı olarak korumak hedefiyle yola çıkan ve bu alandaki 11 yıllık teknik tecrübesi ile hizmet vermeye devam eden, Av. Serdar Han TOPO denetiminde Topo Hukuk Bürosu’ndan gücünü alan bir kuruluştur.

SOSYAL MEDYADA BİZ

İLETİŞİM

Adres: Mecidiyeköy yolu cad. İzmen Sitesi B-2 Blok No:2 Kat:1 D:66 Şişli/İstanbul (Mecidiyeköy Metrobüs Durağı Yanı)
Tel: +90 (212) 909 36 98
Whatsapp: +90 (543) 350 68 13
E-mail: info@prestigemania.com.tr